#11874

Adresa
Bytovky
Stav
Rieši sa

Pan starosta bol by veľký problém pripraviť ešte ale dva kontajnery na papier pri bytovkách, lebo súčasne nestačia kapacitu.... je tam bordel ako na Luniku 9. Ďakujem za vašu reakciu z pozdravom P.B.